STD105N10F7AG
DigiKeys produktnummer
497-15305-2-ND - Tape og spole (TR)
497-15305-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-15305-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STD105N10F7AG
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 80A DPAK
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 80A (Tc) 120W (Tc) Overflatemontering DPAK
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
61 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
4369 pF @ 50 V
Effekttap (maks)
120W (Tc)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
FET-type
Grad
Bilteknikk
Teknologi
Godkjenning
AEC-Q101
Drain til Source-spenning
100 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
8mOhm ved 40A, 10V
Baseproduktnummer
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 250µA