STB80NF03L-04T4
DigiKeys produktnummer
497-7952-2-ND - Tape og spole (TR)
497-7952-1-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
STB80NF03L-04T4
Beskrivelse
MOSFET N-CH 30V 80A D2PAK
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 30 V 80A (Tc) 300W (Tc) Overflatemontering D2PAK
EDA-/CAD-modeller
STB80NF03L-04T4 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
1V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
110 nC @ 4.5 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
5500 pF @ 25 V
Delestatus
Utdatert
Effekttap (maks)
300W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-60°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
30 V
Leverandørens enhetsforpakning
D2PAK
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
4mOhm ved 40A, 10V