STB40NF20
DigiKeys produktnummer
497-5804-2-ND - Tape og spole (TR)
497-5804-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-5804-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STB40NF20
Beskrivelse
MOSFET N-CH 200V 40A D2PAK
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 200 V 40A (Tc) 160W (Tc) Overflatemontering D2PAK
EDA-/CAD-modeller
STB40NF20 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
75 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2500 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
160W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
200 V
Leverandørens enhetsforpakning
D2PAK
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
45mOhm ved 20A, 10V