STB20N90K5 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | STB20N90K5 |
Beskrivelse | MOSFET N-CH 900V 20A D2PAK |
Produsentens standard leveringstid | 18 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | N-kanal 900 V 20A (Tc) 250W (Tc) Overflatemontering TO-263 (D2PAK) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | STB20N90K5 Modeller |
Kategori | Vgs(th) (maks) ved Id 5V ved 100µA |
Produsent | Vgs Gate-lading (Qg) (maks) 40 nC @ 10 V |
Serie | Vgs (maks) ±30V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds 1500 pF @ 100 V |
Delestatus Aktiv | Effekttap (maks) 250W (Tc) |
FET-type | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Teknologi | Monteringstype Overflatemontering |
Drain til Source-spenning 900 V | Leverandørens enhetsforpakning TO-263 (D2PAK) |
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C | Kapsling |
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On) 10V | Baseproduktnummer |
Rds på (maks) ved Id, Vgs 250mOhm ved 10A, 10V |