STB10N95K5
DigiKeys produktnummer
497-14971-2-ND - Tape og spole (TR)
497-14971-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-14971-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STB10N95K5
Beskrivelse
MOSFET N-CH 950V 8A D2PAK
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 950 V 8A (Tc) 130W (Tc) Overflatemontering TO-263 (D2PAK)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STB10N95K5 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 100µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
22 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
630 pF @ 100 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
130W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
950 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263 (D2PAK)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
800mOhm ved 4A, 10V