STB100N6F7 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Renesas Electronics Corporation
På lager: 1 305
Datablad
Similar
Nexperia USA Inc.
På lager: 1 848
Datablad
onsemi
Infineon Technologies
På lager: 1
Infineon Technologies
På lager: 232
N-kanal 60 V 100A (Tc) 125W (Tc) Overflatemontering TO-263 (D2PAK)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.