SPSGRFC-433
DigiKeys produktnummer
497-17202-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SPSGRFC-433
Beskrivelse
RF TXRX MODULE U.FL SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF-transceivermoduler 433MHz Antenne ikke inkludert, U.FL Overflatemontering
Kategori
Serielle grensesnitt
SPI
Produsent
Antennetype
Antenne ikke inkludert, U.FL
Emballasje
Brett
Brukt IC/del
SPIRIT1
Delestatus
Utdatert
Forsyningsspenning
1,8V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Strøm - mottar
10mA
Modulering
2FSK, ASK, GFSK, GMSK, MSK, OOK
Strøm - sender
22mA
Frekvens
433MHz
Monteringstype
Overflatemontering
Datahastighet
500kbps
Driftstemperatur
-40°C – 85°C