SMP100MC-400
DigiKeys produktnummer
497-5001-2-ND - Tape og spole (TR)
497-5001-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-5001-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMP100MC-400
Beskrivelse
THYRISTOR 400V 300A DO-214AA
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
400V Sperretilstand (off-state) 300 A Ipp TVS-tyristor DO-214AA, SMB
EDA-/CAD-modeller
SMP100MC-400 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
100 A
Produsent
STMicroelectronics
Strøm - hold-funksjon (Ih)
150 mA
Serie
Antall elementer
1
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans
30pF
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - brytepunkt
530V
Kapsling
DO-214AA, SMB
Spenning - av-stilling
400V
Leverandørens enhetsforpakning
SMB
Strøm - topp-puls (8/ 20µs)
300 A