SMBJ48A-TR
DigiKeys produktnummer
497-12779-2-ND - Tape og spole (TR)
497-12779-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-12779-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMBJ48A-TR
Beskrivelse
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMB
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
77,4V Klemme 8,1A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMB
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMBJ48A-TR Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
8,1A
Produsent
Effekt - toppuls
600W
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflatemontering
Enveiskanaler
1
Kapsling
DO-214AA, SMB
Spenning - reversspenning (Typ)
48V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
53,3V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
77,4V