SMBJ24CA-TR
DigiKeys produktnummer
497-3141-2-ND - Tape og spole (TR)
497-3141-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-3141-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMBJ24CA-TR
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMB
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
38,9V Klemme 16A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMB
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMBJ24CA-TR Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
16A
Produsent
Effekt - toppuls
600W
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflatemontering
Toveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
24V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
26,7V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
38,9V