SMAJ6.5CA-TR
DigiKeys produktnummer
497-7896-2-ND - Tape og spole (TR)
497-7896-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-7896-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAJ6.5CA-TR
Beskrivelse
TVS DIODE 6.5VWM 14.5V DO214AC
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
14,5V Klemme 160A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
EDA-/CAD-modeller
SMAJ6.5CA-TR Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
160A (8/20µs)
Produsent
Effekt - toppuls
400W
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
6,5V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
7,2V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
14,5V