SMAJ58A-TR
DigiKeys produktnummer
497-3508-2-ND - Tape og spole (TR)
497-3508-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-3508-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAJ58A-TR
Beskrivelse
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
93,6V Klemme 4,3A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMAJ58A-TR Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
4,3A
Produsent
Effekt - toppuls
400W
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflatemontering
Enveiskanaler
1
Kapsling
DO-214AC, SMA
Spenning - reversspenning (Typ)
58V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
64,4V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
93,6V