SMAJ28CA-TR
DigiKeys produktnummer
497-4620-2-ND - Tape og spole (TR)
497-4620-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-4620-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAJ28CA-TR
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 59VC DO214AC
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
59V Klemme 39A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
EDA-/CAD-modeller
SMAJ28CA-TR Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
39A (8/20µs)
Produsent
Effekt - toppuls
400W
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
28V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
31,1V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
59V