SMA6J40CA-TR
DigiKeys produktnummer
497-5935-2-ND - Tape og spole (TR)
497-5935-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-5935-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMA6J40CA-TR
Beskrivelse
TVS DIODE 40VWM 73.6VC DO214AC
Detaljert beskrivelse
73,6V Klemme 48A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
EDA-/CAD-modeller
SMA6J40CA-TR Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
48A (8/20µs)
Produsent
Effekt - toppuls
600W
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Overflatemontering
Toveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
40V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
44,4V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
73,6V