SMA6J33A-TR
DigiKeys produktnummer
497-5932-2-ND - Tape og spole (TR)
497-5932-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-5932-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMA6J33A-TR
Beskrivelse
TVS DIODE 33VWM 60.8VC DO214AC
Detaljert beskrivelse
60,8V Klemme 57A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
EDA-/CAD-modeller
SMA6J33A-TR Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
57A (8/20µs)
Produsent
Effekt - toppuls
600W
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Overflatemontering
Enveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
33V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
36,7V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
60,8V