SMA6J24A-TR
DigiKeys produktnummer
497-5927-2-ND - Tape og spole (TR)
497-5927-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-5927-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMA6J24A-TR
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 44.3VC DO214AC
Detaljert beskrivelse
44,3V Klemme 80A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
EDA-/CAD-modeller
SMA6J24A-TR Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
80A (8/20µs)
Produsent
Effekt - toppuls
600W
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Overflatemontering
Enveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
24V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
26,7V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
44,3V