SMA6J18A-TR
DigiKeys produktnummer
497-5923-2-ND - Tape og spole (TR)
497-5923-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-5923-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMA6J18A-TR
Beskrivelse
TVS DIODE 18VWM 33.2VC DO214AC
Detaljert beskrivelse
33,2V Klemme 102A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
EDA-/CAD-modeller
SMA6J18A-TR Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
102A (8/20µs)
Produsent
Effekt - toppuls
600W
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Overflatemontering
Enveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
18V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
20V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
33,2V