SMA6J15CA-TR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SMA6J15CA-TR |
Beskrivelse | TVS DIODE 15VWM 27.7VC DO214AC |
Produsentens standard leveringstid | 13 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 27,7V Klemme 123A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SMA6J15CA-TR Modeller |
Kategori | Strøm - topp-puls (10/ 1000µs) 123A (8/20µs) |
Produsent | Effekt - toppuls 600W |
Serie | Nettledningsbeskyttelse Ingen |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Bruksområder Generell bruk |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -55°C – 175°C (TJ) |
Type Zener | Monteringstype Overflatemontering |
Toveiskanaler 1 | Kapsling DO-214AC, SMA |
Spenning - reversspenning (Typ) 15V | Leverandørens enhetsforpakning |
Spenning - gjennomslag (min) 16,7V | Baseproduktnummer |
Spenning - klemming (maks) ved Ipp 27,7V |