SMA6J15A-TR
DigiKeys produktnummer
497-5921-2-ND - Tape og spole (TR)
497-5921-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-5921-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMA6J15A-TR
Beskrivelse
TVS DIODE 15VWM 27.7VC DO214AC
Detaljert beskrivelse
27,7V Klemme 123A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
EDA-/CAD-modeller
SMA6J15A-TR Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
123A (8/20µs)
Produsent
Effekt - toppuls
600W
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Overflatemontering
Enveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
15V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
16,7V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
27,7V