SMA6J12CA-TR
DigiKeys produktnummer
497-5918-2-ND - Tape og spole (TR)
497-5918-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-5918-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMA6J12CA-TR
Beskrivelse
TVS DIODE 12VWM 23.5VC DO214AC
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
23,5V Klemme 157A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMA6J12CA-TR Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
157A (8/20µs)
Produsent
Effekt - toppuls
600W
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflatemontering
Toveiskanaler
1
Kapsling
DO-214AC, SMA
Spenning - reversspenning (Typ)
12V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
13,3V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
23,5V