SM15T68AY
DigiKeys produktnummer
497-10794-2-ND - Tape og spole (TR)
497-10794-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-10794-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SM15T68AY
Beskrivelse
TVS DIODE 58.1VWM 121VC SMC
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
121V Klemme 83A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SM15T68AY Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
83A (8/20µs)
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Type
Zener
Godkjenning
AEC-Q101
Enveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
58,1V
Spenning - gjennomslag (min)
64,6V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
121V