SM15T18CAY | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SM15T18CAY |
Beskrivelse | TVS DIODE 15.3VWM 32.5VC SMC |
Produsentens standard leveringstid | 21 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 32,5V Klemme 308A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMC |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SM15T18CAY Modeller |
Kategori | Strøm - topp-puls (10/ 1000µs) 308A (8/20µs) |
Produsent | Effekt - toppuls 1500W (1,5kW) |
Serie | Nettledningsbeskyttelse Ingen |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 150°C (TJ) |
Delestatus Aktiv | Grad Bilteknikk |
Type Zener | Godkjenning AEC-Q101 |
Toveiskanaler 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - reversspenning (Typ) 15,3V | Kapsling DO-214AB, SMC |
Spenning - gjennomslag (min) 17,1V | Leverandørens enhetsforpakning |
Spenning - klemming (maks) ved Ipp 32,5V | Baseproduktnummer |