SCT025H120G3AG
DigiKeys produktnummer
497-SCT025H120G3AGTR-ND - Tape og spole (TR)
497-SCT025H120G3AGCT-ND - Båndavsnitt (CT)
497-SCT025H120G3AGDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SCT025H120G3AG
Beskrivelse
AUTOMOTIVE-GRADE SILICON CARBIDE
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 1200 V 55A (Tc) 375W (Tc) Overflatemontering H2PAK-7
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
73 nC @ 18 V
Produsent
Vgs (maks)
+18V, -5V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1990 pF @ 800 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
375W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Grad
Bilteknikk
Drain til Source-spenning
1200 V
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Monteringstype
Overflatemontering
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
15V, 18V
Leverandørens enhetsforpakning
H2PAK-7
Rds på (maks) ved Id, Vgs
37mOhm ved 25A, 18V
Kapsling
Vgs(th) (maks) ved Id
4,2V ved 5mA