M48T35Y-70MH1F
DigiKeys produktnummer
497-4716-2-ND - Tape og spole (TR)
497-4716-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-4716-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
M48T35Y-70MH1F
Beskrivelse
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28SOH
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Klokker som viser faktisk tid (RTC) IC Klokke/kalender Parallell 28-SOP (0,350", 8,89mm bredde) med SNAPHAT-uttak
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
M48T35Y-70MH1F Modeller
Kategori
Datoformat
ÅÅ-MM-DD-dd
Produsent
STMicroelectronics
Grensesnitt
Parallell
Serie
Forsyningsspenning
4,5V – 5,5V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - tidtaking (maks)
2mA ved 4.75V – 5.5V
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 70°C
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Monteringstype
Overflatemontering
Type
Klokke/kalender
Kapsling
28-SOP (0,350", 8,89mm bredde) med SNAPHAT-uttak