LK112M33TR
DigiKeys produktnummer
497-7807-2-ND - Tape og spole (TR)
497-7807-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-7807-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LK112M33TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA SOT-23-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LK112M33TR Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
250 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (400Hz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-30°C – 125°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
14V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.35V ved 150mA