LF18CDT-TR
DigiKeys produktnummer
497-5222-2-ND - Tape og spole (TR)
497-5222-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-5222-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LF18CDT-TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.8V 500MA DPAK
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA DPAK
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LF18CDT-TR Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
1 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
12 mA
Delestatus
Aktiv
PSRR
82dB – 60dB (120Hz – 10kHz)
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
16V
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Spenning - utgang (min./fast)
1,8V
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Spenningsbortfall (maks)
0.7V ved 200mA (typ.)