LDO40LPU33RY
DigiKeys produktnummer
497-18288-2-ND - Tape og spole (TR)
497-18288-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-18288-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LDO40LPU33RY
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 400MA 6-DFN
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 400mA 6-DFN (3x3)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LDO40LPU33RY Modeller
Kategori
Strøm - forsyning (maks)
140 µA
Produsent
PSRR
77dB – 42dB (100Hz – 10kHz)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Styringsfunksjoner
Aktivere
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Strømgrense, Termisk utkobling
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Utgangstype
Grad
Bilteknikk
Antall regulatorer
1
Godkjenning
AEC-Q100
Spenning - inngang (maks)
38V
Monteringstype
Overflatemontering, Fuktbar side
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Kapsling
6-VDFN-eksponert plate
Spenningsbortfall (maks)
0.27V ved 400mA