LDLN025PU18R
DigiKeys produktnummer
497-17000-2-ND - Tape og spole (TR)
497-17000-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-17000-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LDLN025PU18R
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.8V 250MA 4-DFN
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 250mA 4-DFN (1x1)
EDA-/CAD-modeller
LDLN025PU18R Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
25 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
425 µA
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB – 60dB (100Hz – 100KHz)
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Kortslutning, Mykstart
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
4-XDFN-eksponert plate
Spenning - utgang (min./fast)
1,8V
Leverandørens enhetsforpakning
4-DFN (1x1)
Spenningsbortfall (maks)
0.25V ved 250mA