LDL112PV33R
DigiKeys produktnummer
497-15218-2-ND - Tape og spole (TR)
497-15218-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-15218-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LDL112PV33R
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 1.2A 6-DFN
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1,2A 6-DFN (3x3)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LDL112PV33R Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
70 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
400 µA
PSRR
57dB (1kHz)
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Returstrøm
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
6-VDFN-eksponert plate
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
6-DFN (3x3)
Spenningsbortfall (maks)
0.6V ved 1.2A