LDL112PU18R
DigiKeys produktnummer
497-15930-2-ND - Tape og spole (TR)
497-15930-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-15930-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LDL112PU18R
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.8V 1.2A 6-DFN
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1,2A 6-DFN (2x2)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LDL112PU18R Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
70 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
400 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
57dB (1kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Returstrøm
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
6-WFDFN-eksponert plate
Spenning - utgang (min./fast)
1,8V
Leverandørens enhetsforpakning
6-DFN (2x2)
Spenningsbortfall (maks)
0.6V ved 1.2A