LDK130M10R
DigiKeys produktnummer
497-14251-2-ND - Tape og spole (TR)
497-14251-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-14251-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LDK130M10R
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1V 300MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SOT-23-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LDK130M10R Modeller
Kategori
Strøm - forsyning (maks)
120 µA
Produsent
PSRR
55dB (120Hz – 10kHz)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Styringsfunksjoner
Aktivere
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Utgangstype
Grad
Bilteknikk
Antall regulatorer
1
Godkjenning
AEC-Q100
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - utgang (min./fast)
1V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenningsbortfall (maks)
0.4V ved 300mA