LDK120M30R
DigiKeys produktnummer
497-13499-2-ND - Tape og spole (TR)
497-13499-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-13499-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LDK120M30R
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3V 200MA SOT23-5
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
LDK120M30R Modeller
PSRR
55dB (120Hz – 10kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Spenning - utgang (min./fast)
3V
Spenningsbortfall (maks)
0.3V ved 200mA