LDK120M-R
DigiKeys produktnummer
497-13501-2-ND - Tape og spole (TR)
497-13501-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-13501-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LDK120M-R
Beskrivelse
IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Justerbar 1 Utgang 200mA SOT-23-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LDK120M-R Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
60 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
100 µA
Delestatus
Aktiv
PSRR
55dB (120Hz – 10kHz)
Utgangskonfigurasjon
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangstype
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Antall regulatorer
1
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - utgang (min./fast)
0,8V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (maks)
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.3V ved 200mA