LDK120C33R
DigiKeys produktnummer
497-13491-2-ND - Tape og spole (TR)
497-13491-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-13491-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LDK120C33R
Beskrivelse
IC REG LIN 3.3V 200MA SOT-323-5
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA SOT-323-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LDK120C33R Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
60 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
100 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120Hz – 10kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-323-5
Spenningsbortfall (maks)
0.3V ved 200mA