LD39115J18R
DigiKeys produktnummer
497-17878-2-ND - Tape og spole (TR)
497-17878-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-17878-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LD39115J18R
Beskrivelse
IC REG LIN 1.8V 150MA 4-FLIPCHIP
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA 4-FlipChip
EDA-/CAD-modeller
LD39115J18R Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
50 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
70 µA
PSRR
74dB – 67dB (1kHz – 10kHz)
Delestatus
Utdatert
Styringsfunksjoner
Aktivere
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
4-UFBGA, FCBGA
Spenning - utgang (min./fast)
1,8V
Leverandørens enhetsforpakning
4-FlipChip
Spenningsbortfall (maks)
0.11V ved 100mA