LD39015M33R
DigiKeys produktnummer
497-6979-2-ND - Tape og spole (TR)
497-6979-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-6979-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LD39015M33R
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
LD39015M33R Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
50 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
70 µA
PSRR
65dB – 62dB (1kHz – 10kHz)
Styringsfunksjoner
Aktivere
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.1V ved 100mA