LD1117S25TR
DigiKeys produktnummer
497-7309-2-ND - Tape og spole (TR)
497-7309-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-7309-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LD1117S25TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.5V 800MA SOT-223
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 800mA SOT-223
EDA-/CAD-modeller
LD1117S25TR Modeller
Strøm - hvilestrøm (Iq)
10 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Driftstemperatur
0°C – 125°C
Kapsling
TO-261-4, TO-261AA
Spenning - inngang (maks)
15V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
1.2V ved 800mA