LD1117ADT33TR
DigiKeys produktnummer
497-3455-2-ND - Tape og spole (TR)
497-3455-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-3455-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LD1117ADT33TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 1A DPAK
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1A DPAK
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LD1117ADT33TR Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
0°C – 125°C
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Spenning - inngang (maks)
15V
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
1.3V ved 1A