L78L33ACD13TR
DigiKeys produktnummer
497-1199-2-ND - Tape og spole (TR)
497-1199-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-1199-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
L78L33ACD13TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8-SOIC
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 100mA 8-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L78L33ACD13TR Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
5.5 mA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
6 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
49dB (120Hz)
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Kortslutning
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
0°C – 125°C
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Spenning - inngang (maks)
30V
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V