L78L12CD13TR
DigiKeys produktnummer
497-18708-2-ND - Tape og spole (TR)
497-18708-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-18708-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
L78L12CD13TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 12V 100MA 8-SOIC
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 100mA 8-SOIC
EDA-/CAD-modeller
L78L12CD13TR Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
5.5 mA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
6 mA
PSRR
42dB (120Hz)
Driftstemperatur
0°C – 125°C
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Spenning - inngang (maks)
35V
Spenning - utgang (min./fast)
12V