FERD30L60CTS
DigiKeys produktnummer
497-17694-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FERD30L60CTS
Beskrivelse
DIODE ARRAY FERD 60V 15A TO-220
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles katode 60 V 15A Gjennomgående hull TO-220-3
EDA-/CAD-modeller
FERD30L60CTS Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
545 mV @ 15 A
Produsent
STMicroelectronics
Hurtighet
Ingen gjenopprettingstid > 500mA (Io)
Emballasje
Rør
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
820 µA @ 60 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Diodekonfigurasjon
1 par felles katode
Monteringstype
Gjennomgående hull
Teknologi
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Kapsling
TO-220-3
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
60 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
15A