FERD30H100SB-TR
DigiKeys produktnummer
497-16950-2-ND - Tape og spole (TR)
497-16950-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-16950-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FERD30H100SB-TR
Beskrivelse
DIODE FERD 100V 30A DPAK
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 100 V 30A Overflatemontering DPAK
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FERD30H100SB-TR Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Monteringstype
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Teknologi
Driftstemperatur - kobling
175°C (maks)
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Baseproduktnummer
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
30A