EVL6599A-90WADP
DigiKeys produktnummer
497-10542-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EVL6599A-90WADP
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR L6563 L6599
Produsentens standard leveringstid
99 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
L6563, L6599 - AC/DC, Primærside og PFC 1 Isolert utgang Utganger evalueringskort
Kategori
Strøm – utgang
4,7A
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Emballasje
Bulk
Regulatortopologi
Resonant
Delestatus
Aktiv
Frekvens - omkobling
90kHz
Hovedformål
AC/DC, Primærside og PFC
Utganger og type
1 Isolert utgang
Brukt IC/del
L6563, L6599
Effekt - utgang
90W
Baseproduktnummer
Utgangsspenning
19V