EVL6591-90WADP
DigiKeys produktnummer
497-8335-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EVL6591-90WADP
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR L6563 L6591
Produsentens standard leveringstid
99 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
L6563, L6591 - AC/DC, Primærside og PFC 1 Isolert utgang Utganger evalueringskort
Kategori
Strøm – utgang
7,5A
Spenning - inngang
88 – 264VAC
Emballasje
Boks
Regulatortopologi
Asymmetrisk halvbro
Delestatus
Aktiv
Frekvens - omkobling
100kHz
Hovedformål
AC/DC, Primærside og PFC
Utganger og type
1 Isolert utgang
Brukt IC/del
L6563, L6591
Effekt - utgang
90W
Baseproduktnummer
Utgangsspenning
12V