EVL6566A-75WADP
DigiKeys produktnummer
497-6449-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EVL6566A-75WADP
Beskrivelse
EVAL BOARD L6563 L6566A TSM1014
Utgangsspenning
19V
Produsent
STMicroelectronics
Strøm – utgang
4A
Emballasje
Boks
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Delestatus
Aktiv
Frekvens - omkobling
65kHz
Hovedformål
AC/DC, Primær- og sekundærside med PFC
Utganger og type
1 Isolert utgang
Brukt IC/del
L6563, L6566A, TSM1014
Effekt - utgang
75W