EVL6564-100W
DigiKeys produktnummer
497-10164-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EVL6564-100W
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR L6564
Produsentens standard leveringstid
99 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
L6564 - AC/DC, Primærside 1 uisolert utgang Utganger evalueringskort
Kategori
Utgangsspenning
400V
Spenning - inngang
90 – 265VAC
Emballasje
Boks
Regulatortopologi
Opptransformering
Delestatus
Aktiv
Frekvens - omkobling
40kHz
Hovedformål
AC/DC, Primærside
Utganger og type
1 uisolert utgang
Brukt IC/del
L6564
Effekt - utgang
100W