EVL6563S-200ZRC
DigiKeys produktnummer
497-10725-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EVL6563S-200ZRC
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR L6563
Produsentens standard leveringstid
99 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
L6563 - AC/DC, Ikke isolert 2 uisolerte utganger Utganger evalueringskort
Kategori
Utgangsspenning
400V
Produsent
STMicroelectronics
Spenning - inngang
90 – 265VAC
Emballasje
Boks
Frekvens - omkobling
40kHz
Delestatus
Aktiv
Innhold
Kort
Hovedformål
AC/DC, Ikke isolert
Brukt IC/del
L6563
Utganger og type
2 uisolerte utganger
Baseproduktnummer
Effekt - utgang
200W