EVL6562A-35WFLB er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
STMicroelectronics
På lager: 0
Datablad
L6562A Lastfaktorkorreksjon Strømstyring Evalueringskort
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
EVL6562A-35WFLB
DigiKeys produktnummer
497-8248-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EVL6562A-35WFLB
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR L6562A
Produsentens standard leveringstid
99 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Lagt inn
Ingen
Produsent
STMicroelectronics
Brukt IC/del
L6562A
Emballasje
Bulk
Primære attributter
35W, 48V ut, 90–265VAC inn