ESDALC6V1-1M2
DigiKeys produktnummer
497-5238-2-ND - Tape og spole (TR)
497-5238-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-5238-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ESDALC6V1-1M2
Beskrivelse
TVS DIODE 3VWM SOD882
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Klemme Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOD-882
EDA-/CAD-modeller
ESDALC6V1-1M2 Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
50W
Ingen
Serie
Bruksområder
Generell bruk
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Kapsling
SOD-882
Enveiskanaler
1
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - reversspenning (Typ)
3V
Baseproduktnummer
Spenning - gjennomslag (min)
6,1V