ESDA8V2-1J | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ESDA8V2-1J |
Beskrivelse | TVS DIODE 5VWM 20VC SOD323 |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 20V Klemme 25A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOD-323 |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ESDA8V2-1J Modeller |
Kategori | Strøm - topp-puls (10/ 1000µs) 25A (8/20µs) |
Produsent | Effekt - toppuls 500W |
Serie | Nettledningsbeskyttelse Ingen |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Bruksområder Generell bruk |
Delestatus Utdatert | Kapasitans ved frekvens 210pF ved 1MHz |
Type Zener | Driftstemperatur -40°C – 125°C (TJ) |
Enveiskanaler 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - reversspenning (Typ) 5V | Kapsling SC-76, SOD-323 |
Spenning - gjennomslag (min) 8,2V | Leverandørens enhetsforpakning |
Spenning - klemming (maks) ved Ipp 20V | Baseproduktnummer |